Beydağ İade Güvencesi

İade Koşulları

3 nesildir kahvaltı sofralarına yöresel lezzetler sunan Beydağ Peynircilik online sipariş konusunda yıllardır sağladığı güven çerçevesinde hizmet vermeye devam ediyor. İnternet ortamından firmanın resmi internet sitesi üzerinden verilen siparişlerde Beydağ peynirci iade koşulları yerine getirilmektedir. Kahvaltılık tüm ürünlerin bulunduğu ve tam bir yöresel market olan firmanın merkezi Aydın Kuşadası ancak mağazalarının dışında online satışlar ile tüm ülkeye lezzet ulaştırılıyor.

Siparişlerde Aynı Gün Kargo HizmetiPaketi açılmamış ürünleri koşulsuz ve şartsız iade edebilme imkânı sağlayan firma ödemeleri de aynı gün yapmakta ancak aldığınız ürünü iade için 05075203535 numaralı telefondan ulaşmanız gerekli. Mesafeli satış sözleşmesi uygulaması ile tüketicilerin 6502 sayılı kanun kapsamında haklarının korunmasını sağlayan yöresel peynir market Beydağ Peynircilik online siparişlerde aynı gün kargo hizmeti vermekte.

1 - 2 Gün İçerisinde Teslimat

Aydın Kuşadası ilçesinden anlaşmalı kargo şirketlerine verilen ürünler mesafeye göre 1 ya da 2 gün içerisinde alıcıya ulaştırılmakta ancak sipariş veren ürün bedelini ödemez ya da banka kayıtlarında iptal ederse firmanın ürünü teslim yükümlülüğü ortadan kalkar. Mücbir sebep ile teslim edilmeyen ya da alıcı tarafından iptal edilen siparişin bedeli ortalama 14 gün içerisinde sipariş verenin hesabına geri aktarılır.

Müşterilerinin Korunması Adına Düzenlemeler

Beydağ peynirci iade koşulları firmanın internet sitesinde açıkça belirtilmiş durumdadır. Beydağ Peynircilik kargo aşamasında zarar gören ürünün iadesi konusunda müşterilerinin korunması adına bazı düzenlemeler yapmıştır, bu tür ürünün kargo şirketinden teslim alınmaması gerekmektedir ayrıca firma müşterilerine cayma hakkı da sunmaktadır.

Lezzetli Ve Eşsiz Yöresel Tatlar

Online sipariş sonrası firmaya bildirmek şartı ile ürünü alan kişinin 14 günlük cayma bedeli vardır. Beydağ peynirci iade koşulları çerçevesinde satış ve satış sonrası güvenlik konusunda taviz vermeden hizmetlerine devam eden Beydağ Peynirciliğin uzun yıllardır halen sektörde lider ve öncü olmasının ana nedenleri arasında güven yer almakta. Beydağ Peynirciliğin lezzetli ve eşsiz yöresel tatları ile tanışmak ve online sipariş vermek için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yükleniyor...