Hakkımızda


 

Neden Beydağ Peynirci’yi Tercih Etmeliyim?

3 kuşaktır kaliteli ürün ve müşteri memnuniyetini kendisine temel ilke edinen Beydağ Peynirci yılların tecrübesi ile sektörde öncülüğünü sürdürüyor. Tüm yasal mevzuatlara ve hijyen kurallarına uygun üretim ve pazarlama zincirine sahip olan firma gıda güvenliği konusunda tavizsiz.

Örnek Gösterilen Kuruluş

Hizmet kalitesini tesadüfe bırakmayan ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı hedef haline getiren ve en iyi peynir firması olarak adını duyuran Beydağ Peynirci örnek gösterilen bir kuruluş durumunda. 3 kuşak önce peynirin lezzetini ve Beydağ peynirleri ismini duyurmak için çıkılan bu yolda peynirleri sofralara ulaştıran firma geçen sürede çok değişti ama değişmeyen bir şey kaldı o da kalite ve damakta bırakılan lezzet.

Kahvaltı Anlayışına Farklı Bir Bakış Açısı Kazandırdı

Gelişen teknoloji ile üretim aşamasından sofraya kadar tüm süreci şartlara uygun olarak yenileyen firma kahvaltılık anlayışına farklı bir bakış açısı da kazandırdı. Tüm ülke tatlarını sofralara taşıyan ve mağazaları ile tüketiciye direk ulaşan Beydağ Peynirci peynirin dışında zeytin, tereyağı, zeytinyağı, bal, et ürünleri ve pekmez çeşitleri ile de sektörde liderliği kimseye kaptırmıyor.

Yıllardır Tüketicinin Güven Ve Tercihine Önem Verdi

Temelleri 3 kuşak önce atılan ve bugün ülkenin öncü kuruluşu haline gelen Beydağ Peynirci yıllardır tüketicinin güven ve tercihine önem verdi. Değerlerinden ödün vermeyen firma yıllardır değişmeyen damak tadı ile benzersiz lezzetler sunmaya devam ediyor. Ürünlerinde doğalıktan kaçınmayan ve her zaman için üretimde şeffaflığa verdiği önemi ortaya koyan Türkiye’nin yöresel peynir marketi sektördeki öncü kuruluş olmanın sorumluluğu ile tüm evrensel değerlere saygılı bir hizmet politikası içerisinde.

Her Üründe Aynı Kalite Yöresel Peynir Marketinde

Türkiye’nin yöresel peynir marketi her üründe aynı kalite iddiasını sürdürüyor. Peynir tarihi Milattan önceye dayanan bir üründür, koyunun evcilleştirildiği MÖ 9 bin yıl öncesine dayanan üretim geçmişine sahip peynir binlerce farklı çeşide sahip. Türkiye’de hemen her bölgenin, her İl’in hatta her köyün kendine özgü bir peynir üretim tarifi var demek abartı değil.

Peynir İnsan Yaşamında Önemli Bir Rol Üstlenmekte

Ancak zaman içerisinde damak tatlarının tercihlerinde göre kültürümüze yerleşmiş kültürlere ait peynirler mevcuttur bunlar arasında en sıkı bilinen peynir çeşitleri Trakya bölgesi peynirleridir. Sağlıklı hayvanların sütlerinden elde edilen ve sağlık kuralları ve hijyen ortamında üretilen peynir protein, kalsiyum, mineraller ve birçok besin değeri ile insan yaşamında önemli bir rol üstlenmektedir.

Mineral Ve Vitamin Açısından Oldukça Zengin

Dünya genelinde büyük bir tarımsal üretim olan peynirde Pazar payını yüzde 30’luk oran ile elinde tutan ülke Amerika Birleşik Devletleridir, dünyada birinci sırada ki peynir ihracatçısı ülke ise Fransa’dır onu Almanya takip eder. Kahvaltı masalarının vaz geçilmezi yöresel ve en kaliteli peynir çeşitleri mineral ve vitamin açısından oldukça zengindir öyle ki bir kibrit kutusu büyüklüğünde tüketilen peynir bir günlük kalsiyum ihtiyacını karşılamaya yeterlidir.

Peynir Güçlü Bir Anti - Oksidandır

Türkiye’de çok fazla yöresel peynir vardır ancak en fazla tüketilen peynir çeşitleri beyaz peynir, kaşar ve tulum peyniri çeşitleridir. Bunların yanı sıra yine sofralarımızda bulunmasını tercih ettiğimiz ve hemen herkesin damak tadına cevap veren kahvaltılık mihaliç, lor, keçi peyniri, çökelek, dil peyniri ve otlu peynir sayılabilir. A, B2, B6, B12, K.A.C.E.D vitaminlerini içeren peynir kemik sağlığını korumaya yardımcı olur, kemik erimesini engeller, şeker hastalığının koruyucuları arasındadır, güçlü bir anti - oksidandır.

Türkiye’nin Her Noktasında İstediğin An Kapında

Kalp hastalıkları riskini azalttığı, uyku sorunlarını giderdiği, migrene iyi geldiği ve cilde canlılık sağladığı bilinen lezzetli peynir muhafazalı özel ambalajlarında tüketiciye sunulmakta. Türkiye’nin her noktasına ulaştırılan Beydağ peynirci ürünleri istediğiniz anda sofranızda, İstanbul ve Aydın’da satış mağazaları bulanan firma siparişlerinizi geciktirmeden size ulaştırır.

Deneyenlerin Bir Daha Vaz Geçemediği Eşsiz Lezzetler

Zeytin çeşitlerinde de birçok alternatif ürün sunan firmanın en çok satış yapılan zeytin çeşitleri, biberli zeytin, Bodrum dilme, Edremit çizik, Edremit kırma, Gemlik, Hatay ve Mersin zeytin çeşitleri, kızıl kalamata ve ızgara zeytin. Sucuk, salam, pastırma, kavurma ve kuru et füme et ürünleri çeşitleri beğeni ile tüketilen yöresel peynir market ürünleri bir telefon ile kapında. Bal seçeneklerinde ise en çok tüketilen karakovan, kestane balı dışında Atatürk Orman Çiftliği çiçek balı, Bitlis çiçek balı, Kars karakovan ve Siirt karakovan balı ile Kilis katı üzüm pekmezi bir kez deneyenlerin bir daha vaz geçemediği eşsiz lezzetler.

Beydağ Peynirci Güvenli Alışverişin Adresi

Türkiye’nin en iyi peynir üreticisi olan Beydağ Peynirci güvenli alışverişinde adresi, hasar görmeyen ambalajında günlük taze ürünler için online sipariş ver ve lezzet ile kahvaltı sofralarını şenlendir. Mesafeli satış sözleşmesi yapılan firmanın resmi internet sitesinden siparişlerinizi verebilirsiniz, siparişler banka onayının alınmasının ardından aynı gün kargo edilir. Aydın Kuşadası adresinden yapılan kargo mesafeye göre 1 ya da 2 gün içerisinde adrese ulaşır, anlaşmalı kargo şirketi tarafından ürünler hiçbir hasar görmeden güvenli bir ortamda tüketiciye ulaşır.

Üretimden Tüketime Her Aşamada Bir Numara

Beydağ peynir dendiğinde Türkiye’de akla gelen ilk firma olan Beydağ peynirci güvenli ödeme dendiğinde de ilk akla gelen isim!

Aydın Kuşadası ve İstanbul mağazaları ile direk tüketicisine ulaşan Beydağ Peynirci online peynir siparişi firmanın resmi internet adresinden yapılmakta. Piyasadaki rakiplerine göre çok daha uygun fiyatlar ile hem üretimi destekleyen hem de tüketiciyi koruyan bir hizmet politikası sergileyen en iyi peynirci Beydağ Peynirci üretimden tüketime kadar her aşamada her zaman bir numara olmayı sürdürüyor.

Peynirden Vazgeçmeyenlerin Sofralarında Ki Baş Tacı

Danablue Rokfor ithal peynir çeşidi ile birlikte Ezine ve Kars Gravyer, Mihaliç Kelle, Saganaki peynir çeşitleri, Trabzon telli muhlama peyniri, otlu peynir çeşitleri, Beydağ tam yağlı çeçil peynirleri, Ayvalık sepet peynir çeşitleri Beydağ Peynirci müdavimlerinin tercihleri arasında yer edinen peynir çeşitleri. Kars eski kaşar çeşidinin yanında taze kaşar peyniri ve Iğdır göbek kaşar peyniri tadını bilen ve yöresel peynirden vazgeçmeyenlerin sofralarında ki baş tacı peynir çeşitleri.

Tulum Peynir Çeşitleri Arasında Favori Olanlar

Beydağ Peynirci firmasının tulum peynir çeşitleri arasında favori olanlar ise Beydağ deri tulum, Beydağ İzmir tulum peyniri mevsim sert, Beydağ koyun tulum, Çorum Kargı tulum, Erzincan tulum ve Erzincan deri tulum, az tuzlu Beydağ tulum peyniri. Adına festivaller düzenlenen çeşitleri ile Türkiye tam bir peynir cenneti, bilinen 193 çeşit peynirimiz var ve bu peynirlerimizi 51 ülkeye ihraç ediyoruz.

Ülkemizde 193 Çeşit Peynir Mevcut

Peynir ihracatından Türkiye 153 milyon dolarlık paya sahip ancak yapılan araştırmalara göre ülkemizde kişi başına düşen yıllık peynir miktarımız 16,5 kilogram. Ülkemizde varlığı bilinen 193 çeşit peynirin yalnız 8 tanesinde coğrafi işaret mevcut bu peynirler, Ezine beyaz, Diyarbakır örgü, Ezine peyniri, Erzurum civil, Erzurum küflü civil, Erzincan tulum, hellim ve Kars kaşarı.

Yükleniyor...